Нова редакція Закону про держреєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень –згідно із Законом від 26.11.2015 № 834-VIII Передбачено спрощення процедури держреєстрації нерухомості.
27.02.2016
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо деяких питань спадкування» від 20.10.2014 № 1 709-VII Законом дозволено оформлення спадщини в сільрадах.
27.02.2016

Закон України «Про внесення змін до деяких законів з питань пенсійного забезпечення» від 15.07.2015 № 614-VIII Пенсіонерам-військовослужбовцям повернуть належні їм суми пенсій.

Перерахунок пенсій у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом про пенсійне забезпечення звільнених з військової служби осіб, або у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій, який не проведений по вини органів ПФУ або держорганів, які видають довідки для перерахунку пенсій, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком. Уточнена норма Закону про обов’язкове пенсійне страхування щодо вимоги досягнення пенсійного віку та наявності трудового стажу при призначенні пенсій на пільгових умовах або за вислугу років.

0 голосів